...Rehabilitant / Rehabilitantka - Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka Miejsce pracy: Jaworzno Twój zakres obowiązków zajęcia korekcyjne dla dzieci – indywidualnie oraz w małych grupach, praca z pacjentami dorosłymi – ortopedycznymi i neurologicznymi, zajęcia...
Zasugerowane
Praca na pół etatu
Umowa zlecenie
Umowa
1/4 etatu
1/2 etatu
3/4 etatu
Elastyczny czas pracy

Przedsiębiorstwo Usługowe "WALOR" Andrzej Lorenc

Jaworzno
4 dni temu

300 zł / dziennie

Zakres obowiązków: rehabilitacja ruchowa dzieci Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: wykształcenie wyższe: rehabilitacja ruchowa/ fizjoterapia, przygotowanie pedagogiczne Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130

STOWARZYSZENIE "NASZE DZIECI"

Pogorzyce, gm. Chrzanów, Małopolskie
1 dzień temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: rehabilitacja ruchowa/fizjoterapia Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne Inne wymagania: wykształcenie wyższe: rehabilitacja ruchowa/ fizjoterapia...
Zasugerowane
Umowa o pracę

STOWARZYSZENIE NASZE DZIECI

Chrzanów, Małopolskie
2 dni temu