Średnia wypłata: zł4242 /miesięczne

Więcej statystyk

28,57 - 31,87 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: nitowanie blachy do konstrukcji stalowych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Kontakt tel: Sadłakowski Tomasz - (***) ***-****
Zasugerowane

Firma Stal-Tom Tomasz Sadłakowski

Januszewo, gm. Biskupiec, Warmińsko-Mazurskie
19 dni temu

4242 zł

pomoc przy wykonywaniu robót drogowych
Praca na pełen etat

BRUKAN ANDRZEJ BAJNO

Biskupiec, Olsztyński, Warmińsko-Mazurskie
miesiąc temu
 ...wyżej adres Spółki. *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (...
Praca fizyczna
Książeczka sanepidu
Umowa o pracę
Praca w dni powszednie
Praca zmianowa

Z. M. Warmia

6 dni temu