5000 zł

Zakres obowiązków: pomoc przy ładunku i rozładunku towaru Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

"BACHPOL" Jędrzej Bachmat Łódź-Wschód

Brzeziny, Łódzkie
7 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0407 Obowiązki: oczyszczanie poszczególnych rejonów - obszar Stoki - Nowosolna dla letniego i zimowego utrzymania, oczyszczania terenów gminnych i niezabudowanych. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ średnie zawodowe ...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

5 dni temu
oczyszczanie poszczególnych rejonów – obszar Stoki – Nowosolna dla letniego i zimowego utrzymania, oczyszczania terenów gminnych i niezabudowanych.
Praca na pełen etat

ANDRO + Roman Fijałkowski

6 dni temu

29,9 zł / stawka godzinowa

 ...najważniejsze. Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa, jakości to najważniejsza umiejętność, która będzie Ci potrzebna Oferta pracy fizycznej: podczas pracy może być konieczne chodzenie lub stanie przez dłuższy czas oraz podnoszenie i przenoszenie produktów (ręczne prace...
Praca fizyczna
Tydzień
Weekendowy system

Amazon Workforce Staffing

gm. Rogów, Łódzkie
2 dni temu