4242 zł

Zakres obowiązków: praca fizyczna wg stanowiska, do przyuczenia, praca również dla kobiet Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Praca fizyczna
Praca na pełen etat

INSPIRATOR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JANKOWSKI ROBERT

Włodzice Małe, gm. Lwówek Śląski, Dolnośląskie
8 dni temu
 ...rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (...
Umowa
Ciekawy zawód
Praca zdalna

INKATOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lwówek Śląski, Dolnośląskie
14 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej, krawężników, prace ziemne, fizyczne Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Praca na pełen etat

Zakład Budowy Dróg i Mostów ANBUD Anna Twardochleb

1 dzień temu

4300 zł

Zakres obowiązków: zbijanie stelaża, klejenie stelaża, wypełnianie poduszek, tapicerowanie, transport wewnętrzny wyprodukowanych wyrobów Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: pełna sprawność fizyczna, wyczucie estetyki
Praca na pełen etat

"FF Polmex" Sp. z o.o.

Proszówka, gm. Gryfów Śląski, Dolnośląskie
6 dni temu