Średnia wypłata: zł3690 /miesięczne

Więcej statystyk
Zakres obowiązków: nauczanie fizyki w wymiarze 4/40 etatu Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na pełen etat

NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA "DAR LOSU"

Lubin, Dolnośląskie
10 dni temu
 ...wszystkim, którzy zamierzają pomóc sobie lub swoim dzieciom w przyswojeniu wiadomości z wybranych przedmiotów, takich jak: matematyka, fizyka, biologia czy język polski. Naszym głównym celem jest ciągła pomoc w zakresie nauczania danego przedmiotu, elastyczne...
Umowa
Praca na wysokości
Elastyczny czas pracy
2-3 godziny w ciągu dnia
4 godziny dziennie

Moose Teacher Sp z o.o.

3 dni temu

4908 zł

Zakres obowiązków: nauczanie w szkole średniej, praca w pełnym wymiarze czasu pracy, 18/18 Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: wymagane wykształcenie kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne
Praca na pełen etat

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W RUDNEJ

Rudna, Dolnośląskie
7 dni temu