Średnia wypłata: zł4136 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 - 7000 zł

Hej, Barberze! Szukamy utalentowanego i pełnego pasji barbera do zespołu BarberBox w Łaziskach Średnich. Jeśli masz doświadczenie, kochasz swoją pracę i chcesz pracować w miejscu, gdzie liczy się styl i atmosfera, to ta oferta jest dla Ciebie! Co oferujemy? Pełen etat...
Łaziska Górne, Śląskie
5 dni temu

4242 - 6000 zł

Zakres obowiązków: -Wykonywanie czynności fryzjerskich, strzyżenie, koloryzacja, modelowanie -Obsługa klienta, komputera OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa na okres próbny 1 m-c (docelowo na czas nieokreślony) MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43...

SKRZYPIEC ANNA Salon Fryzjerski "Perfect"

Orzesze, Śląskie
3 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, inne Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe. Min. 1 rok doświadczenia na danym stanowisku. Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie...

SKRZYPIEC ANNA Salon Fryzjerski Perfect

miesiąc temu