Średnia wypłata: zł3921 /miesięczne

Więcej statystyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: zainteresowanie pracą fryzjera Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Ząbki, Mazowieckie
12 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Nauka mycia głowy Nauka modelowania włosów Nauka nakładania farby (koloryzacja) Nauka strzyżenie damskie Nauka pielęgnacji włosów Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: zainteresowanie pracą fryzjera
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Wołominie

12 dni temu
 ...Barber - Fryzjer Męski Miejsce pracy: Ząbki Twój zakres obowiązków Strzyżenie włosów: Wykonywanie różnych typów fryzur męskich zgodnie z życzeniami klientów. Doradzanie klientom w doborze odpowiedniej fryzury do kształtu twarzy i stylu życia. Stylizacja...
Zasugerowane
Praca fizyczna

PROvision of service Radosław Szczurek

2 dni temu

7000 - 10000 zł

Warszawa Wola Poszukujemy dobrego barbera. Wszystkie warunki i czas pracy do dogadania się. Grafik elastyczny. В DOWNTOWN Barbershop требуется барбер! От нас: - высокий % от выполненной работы ( зависит от умений мастера ) - комфортные условия работы, -официальн...
Praca na pełen etat
Elastyczny czas pracy
Marki, Mazowieckie
8 dni temu