27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Strzyżenie, modelowanie, sprzątanie. Wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny (***) ***-**** Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Fryzjer* Zawód: Fryzjer*
Zasugerowane

Danuta Brunka Salon Fryzjerski "Klaudia"

Morzeszczyn, gm. Morzeszczyn, Pomorskie
1 dzień temu
 ...Umiejętności i uprawnienia: ~ strzyżenie /fryzjerstwo/ Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Wymagania pożądane: Zawód: ~ Fryzjer* (wymagany staż - lata: 3) Miejsce pracy: Osiedle Kwiatowe 24, 83-132 Morzeszczyn, powiat: tczewski, woj: pomorskie Rodzaj...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

2 dni temu

4242 zł

 ...obowiązków: - Strzyżenie męskie i damskie, - Miejsce pracy Subkowy, - Wynagrodzenie do uzgodnienia, - Możliwość pracy w niepełnym wymiarze - do uzgodnienia z Pracodawcą/ - Kontakt telefoniczny (***) ***-**** Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Fryzjer* Zawód: Fryzjer*
Praca na pełen etat

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Anita Anita Pelowska

Subkowy, Pomorskie
24 dni temu