ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne Zawody: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 3) Inne wymagania: Wymagane wyksz. wyższe ekonomiczne oraz doświadczenie zawodowe - 3 lata. Umiejętność...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Miejska Biblioteka Publiczna

Maków Podhalański, Małopolskie
2 miesięcy temu
Prowadzenie rachunkowości biblioteki i centrum kultury, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, obsługa programów kadrowo – płacowych.

Do naszego  Działu Sprzedaży poszukujemy obecnie Managera  do spraw kluczowych klientów. Do głównych zadań na stanowisku należy:  Realizacja planu sprzedaży Zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi klientami  Koordynacja i nadzór nad portfelami...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa

Electris Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Białka, gm. Maków Podhalański, Małopolskie
2 dni temu