Wyniki wyszukiwania: 4 oferty pracy

4242 zł

Zakres obowiązków: Praca na sali, obsługa klienta przy barze, serwowanie potraw i napojów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Restauracja Słoneczna Elżbieta Fejfer

Morzyczyn, gm. Kobylanka, Zachodniopomorskie
2 dni temu
 ...cateringowych, samodzielna praca. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: GASTRONOMIA Miejsce pracy: Broniewskiego 2, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę... 
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie
12 godziny temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: prace pomocnicze w gastronomii Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Stargardzie

Ińsko, Zachodniopomorskie
8 dni temu
prace pomocnicze w gastronomii
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w Stargardzie

gm. Ińsko, Zachodniopomorskie
8 dni temu