Średnia wypłata: zł10 400 /miesięczne

Więcej statystyk

5300 - 6150 zł

 ...zespołu w branży handlowej, usługowej lub gastronomii; Komunikatywnych;  Gotowych do pracy na 3 zmiany (poranna, popołudniowa, nocna) i weekendy; Gotowych do pracy fizycznej. Co zapewniamy?  Umowę o pracę bez okresu próbnego; Podwyżki stażowe po roku oraz...
Nocna zmiana
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca fizyczna
Umowa
Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie
1 dzień temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów samochodowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagania pracodawcy: doświadczenie zawodowe - mile widziane Godziny pracy : 8.00 - 17.00
Praca na pełen etat

AUTO MECHANIKA TOMASZ KOCOŃ UPPO

Tuławki, gm. Dywity, Warmińsko-Mazurskie
4 dni temu

28 - 30 zł / stawka godzinowa

Zatrudnię operatora koparki gąsienicowej. Praca Dobre Miasto bez delegacji. 28/30 zł za godzinę na rękę.
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
20 godzin temu