2500 €

Dzień dobry, nasza Agencja (numer w KRAZ: 29569) zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i organizacją pracy w zawodzie fizjoterapeuty/-tki oraz masażysty/-tki w Niemczech. Aktualnie prowadzimy rekrutację do pracy na stanowisku masażysty/-tki w 5 hotelach w Niemczech...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca
Podróż służbowa

Physiomarkt

Lublin
12 dni temu

4000 - 10000 zł

Salon w Kozubszczyznie Strefa Urody (miejscowość koło Lublina - wyjazd od strony Selgrosa) poszukuje stylistki paznokci. Szukamy osoby do naszego zespołu pełnej pasji i lubiącej pracę z ludźmi, wymagania jakie nam są potrzebne to chęć rozwoju i umiejętnośc robienia paznokci...
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu
Lublin
19 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie manicure, pedicure, henny, regulacje Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Kosmetyczka Inne wymagania: wykonywanie manicure, pedicure ukończony kurs Zawód: Kosmetyczka

Beauty Salon Ewelina Szafranek Miejski Urząd Pracy w Lublini...

Lublin
5 dni temu