Średnia wypłata: zł4750 /miesięczne

Więcej statystyk

30 - 35 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - koordynacja pracy żurawia, - haczenie/odhaczanie ładunków, - dobór oprzyrządowania na podstawie rysunku Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane roczne doświadczenie , istnieje możliwość przeszkolenia. Wymagane brak...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa zlecenie

"CRIST" SPÓŁKA AKCYJNA

Gdynia
27 dni temu

- koordynacja pracy żurawia, - haczenie/odhaczanie ładunków, - dobór oprzyrządowania na podstawie rysunku
Praca na pełen etat

“CRIST” SPÓŁKA AKCYJNA

Gdynia
26 dni temu
 ...wewnętrzny sczepiacza łukowego i ciecia termicznego lub certyfikat spawacza 136, ~ Zaświadczenie o ukończeniu kursu poddźwigowego / hakowego - sygnalisty. ~ Znajomość dokumentacji technologicznej, ze szczególnym uwzględnieniem czytania rysunku kadłubowego. ~...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na pełen etat
Na morzu
Umowa dzieło
Podróż służbowa

Manbroker Sp.zo.o.

Gdynia
11 dni temu