Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Inżynier Krotoszyński, Wielkopolskie

1-3 z 3 wyników

Dino Polska S.A.  -  Krotoszyn, Wielkopolskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Przygotowywanie dokumentów projektowych Nadzorowanie prac poszczególnych specjalistów Od kandydatów oczekujemy: Wykształcenia wyższego kierunkowego Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku...
2 dni temu
DINO  -  Krotoszyn, Wielkopolskie
Company description DINO Polska to dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:Konstruktor Inżynier
2 dni temu
Krotoszyn, Wielkopolskie
Opis stanowiska: ~Przygotowywanie dokumentów projektowych ~Nadzorowanie prac poszczególnych specjalistów Wymagania: ~Wykształcenia wyższego kierunkowego ~Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku ~Preferowane osoby z adekwatnymi uprawnieniami ~Umiejętności...
2 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance