Średnia wypłata: zł6023 /miesięczne

Więcej statystyk

4908 - 5915 zł

 ...Miejsce pracy: Dolne Młyny 60, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: Nauczyciel informatyki Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: Pełen etat...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Jedna zmiana
Tydzień

II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu

Bolesławiec, Dolnośląskie
10 dni temu
Zakres obowiązków: Nauczyciel informatyki - 2/18 etatu. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, preferowane osoby posiadające kwalifikacje do nauczania więcej niż jednego przedmiotu.
Praca na pełen etat

Zespół Szkolno Przedszkolny w Żeliszowie

Żeliszów, gm. Bolesławiec, Dolnośląskie
24 dni temu

Zakres obowiązków: Nauczyciel informatyki Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - magister informatyki + przygotowanie pedagogiczne, umiejętność obsługi komputera i pracy z dziennikiem elektronicznym.

II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu...

11 dni temu