Praca Informatyk Limanowa, Małopolskie

1-5 z 5 wyników

FRANCISZEK PAWLUŚ FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA PK ELECTRONICS  -  Limanowa, Małopolskie 2100 zł
Zakres obowiązków wg stanowiska. Znajomość części elektronicznych, telekomunikacji, serwis RTV, drobne naprawy. Praca od 8-16, w soboty do uzgodnienia. Inne wymagania doświadczenie mile widziane
17 dni temu
kontakt przez PUP  -  Nowy Sącz
Zakres obowiązków jak we wniosku
4 dni temu
E- PROM  -  Nowy Sącz
Poszukujemy osoby do obsługi kont społecznościowych najlepiej informatyka ze znajomością języka obcego ( angielski, niemiecki). Mile widziana znajomość Presta shop. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy: @
5 dni temu
Nowy Sącz
 ...Przedmioty matematyka informatyka grafika komputerowa Co oferujemy Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - możliwość przyuczenia się w zakresie wykonywanych obowiązków - gotowe scenariusze zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych pomocy dydaktycznych...
24 dni temu
Galileusz  -  Bochnia, Małopolskie
Firma Galileusz poszukuje nauczycieli lub osób mogących prowadzić zajęcia z matematyki, fizyki, biologii, chemii, geografii, informatyki, j. polskiego, j. obcych na poziomie rozszerzonym (zakres liceum) w Bochni. CV proszę przesyłać na adres e-mail @ Jesteśmy zainteresowani...
6 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.