Średnia wypłata: zł19 500 /miesięczne

Więcej statystyk

5384,35 zł

Zakres obowiązków: Instalacja systemów komputerowych, oprogramowana oraz ich obsługa. Właściwe zarządzanie danymi, ich przechowywanie, przekazywanie. Administrowanie systemami komputerowymi. Praca na terenie Parku Handlowego RYNEK w Zawierciu w godz. 8:00 - 16:00 Wykształcenie...
Praca na pełen etat

ECOLOGY BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zawiercie, Śląskie
19 godzin temu

5384,35 zł

Warunki pracy i płacy Miejsce pracy:Obrońców Poczty Gdanskiej 33, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zakres obowiązków:Instalacja systemów komputerowych, oprogramowana oraz ich obsługa. Właściwe zarządzanie danymi, ich przechowywanie, przekazywanie....
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca
Jedna zmiana
Tydzień
6 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Inne wymagania: wykształcenie średnie, wyższe, umiejętność tworzenia oprogramowania Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie ...

ECOLOGY BUD sp. z o.o.

7 dni temu