...pozapłacowych, w tym: ~prywatną opiekę medyczną Lux Med dla Ciebie i Twojej Rodziny ~ubezpieczenie pracownicze ~bony świąteczne i inne świadczenia socjalne ~bezpłatną stołówkę Powyższa oferta jest ofertą pracy stałej. Talent River nr certyfikatu 26306...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu
Praca stała
Ciekawy zawód
Umowa

Talent River

Prusice, Dolnośląskie
16 dni temu

2121 zł

Zakres obowiązków: Układnie kwiatów, kompozycji, obsługa klienta, kasy fiskalnej. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Wymagania: punktualność, rzetelność i chęć pracy.
1/2 etatu

PHU KRYSZTAŁ Anna Lichtarska-Szustak

9 dni temu

4242 zł

 ...naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, - sparządzanie list płac, dokumentów rozliczeniowych (ZUS, PIT4, PIT11,PIT5,ZASIŁKI) - kadry, ZUS, płace Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Mile widziane obsługa urządzeń biurowych, komputer
Praca na pełen etat
Umowa

ŁUKASZ PAŁYS "LUK-SERWIS"

23 dni temu