Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Inspektor gm. Sulechów, Lubuskie

1-4 z 4 wyników

kontakt przez PUP  -  Sulechów, Lubuskie 997,40 zł
Zakres obowiązków wg zawodu
11 dni temu
Zakład Instalacyjny "Argaz" Arkadiusz Stacewicz  -  Górzykowo, gm. Sulechów, Lubuskie 13 zł
Zakres obowiązków Wykonywanie prac przy budowie sieci gazowych i sanitarnych polegających na przygotowaniu terenu do budowy, pomocy w montażu elementów sieci oraz obsłudze narzędzi specjalistycznych dla branży sanitarnej i gazowniczej. Praca na terenie województwa lubuskiego...
11 dni temu
Agencja Pracy POLONICA  -  Sulechów, Lubuskie
Agencja Pracy Polonica Wrocław to dział Wrocławskiej Kancelarii Prawnej zajmujący się usługami HR na terenie całej Europy. Z uwagi na szerokie kontakty z Pracodawcami z krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii, umożliwiamy osobom poszukującym zatrudnienia, podjęcie...
2 dni temu
Obowiązki: - montaż instalacji sanitarnych - montaż armatury/ montaż wykończeniowy Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - min. 2 lata doświadczenia w pracy na w/w stanowisku, - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę na...
miesiąc temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance