5060 zł

Zakres obowiązków: Nadzór nad eksploatacją kotłów, urzadzeń sieci i inflastruktury, planowanie, remontów kotłów hydrofornii, sporządzanie analizy kosztów pozyskania energii cieplnej z kotłów własnych. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Wymagane...
Praca na pełen etat

43 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie

Dobre nad Kwisą, gm. Żagań, Lubuskie
4 dni temu
 ...budynkiem DUŻYM ATUTEM BĘDZIE: Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych To oferujemy...
Zasugerowane
Podwykonawca
Umowa

MINTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szprotawa, Lubuskie
3 dni temu

8000 zł

Montaż instalacji fotowoltaicznych, budowa konstrukcji, montaż modułów PV i innych urządzeń, okablowanie systemu fotowoltaiczneg, inne prace instalacyjne.
Praca na pełen etat

STRATUS ENERGIA Marek Kopciuch

2 miesięcy temu