Średnia wypłata: zł4242 /miesięczne

Więcej statystyk

30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: jazdy z kursantem , dokumentacja przebiegu zajęć, wykłady Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Zasugerowane
Praca na pół etatu

JEDLIŃSKI MARCIN OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "Kajetan.pl"

Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie
2 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0592 Obowiązki: jazdy z kursantem , dokumentacja przebiegu zajęć, wykłady Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B prawo jazdy kat B Wykształcenie: ~ średnie zawodowe Miejsce pracy:...
Zasugerowane
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

2 dni temu
jazdy z kursantem , dokumentacja przebiegu zajęć, wykłady
Praca na pełen etat

JEDLIŃSKI MARCIN OÅšRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW “Kajetan.pl”

2 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0463 Obowiązki: jazdy z kursantem, dokumentacja przebiegu zajęć, prowadzenie wykładów Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. B Wykształcenie: ~ średnie zawodowe Miejsce pracy: Marszałka...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Skarżysko Kościelne, Świętokrzyskie
6 godzin temu