1790,3 zł

Zakres obowiązków: pon- czw 7.30-15.30 piątek 7.30-14 Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Opolu

Ozimek, Opolskie
5 dni temu

32 - 36 zł / stawka godzinowa

 ...wiz, kart kredytowych, danych biometrycznych - wypłata wynagrodzenia do 10 dnia następnego miesiąca - wsparcie koordynatora języka ukraińskiego Siedziba firmy znajduje się w Zabrzu. Przyjazd, załatwienie dokumentów, podpisanie umowy, zakup ubrań, zdanie testu...
Zasugerowane
Gotówka
Praca dodatkowa
Legalna praca
Umowa zlecenie
Umowa
Praca od zaraz
Weekendowy system
Praca po godzinach

Amicon

Zawadzkie, Opolskie
22 dni temu

31 - 56 zł / stawka godzinowa

OZIMEK I OKOLICE ! Szukamy AMBASADORÓW MARKI IQOS - osób odpowiedzialnych za bezpośredni kontakt z klientem w wybranych punktach sprzedaży detalicznej. Praca przy długoterminowym projekcie branży tytoniowej dla marki IQOS. Oferujemy : - stawkę godzinową w ...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pół etatu
Praca na wysokości
Tydzień
1 dzień temu