4242 zł

Zakres obowiązków: - obsługa wagi, - pisanie wz, - odczyt z wagi danych i przeniesienie na komputer Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Obsługa komputera

PLON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bieńkach Śmie...

Bieńki-Śmietanki, gm. Sońsk, Mazowieckie
3 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Praca w zespole, praca przy prasowaniu i pakowaniu twarogów, pobieranie i zaprawianie surowca Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Spółdzielnia Mleczarska w Gąsocinie

Gąsocin, gm. Sońsk, Mazowieckie
17 dni temu
SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa o pracę
Praca zmianowa

SGP Group

Sońsk, gm. Sońsk, Mazowieckie
16 dni temu
Zatrudnię pracownika biurowego do obsługi wagi magazynowej. Prowadzimy skup i sprzedaż zbóż oraz nawozów. Proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny 50*******13
Praca na pełen etat
gm. Sońsk, Mazowieckie
4 dni temu