6000 zł

Zakres obowiązków: przyjmowanie i wydawanie z magazynu mięsa i jego przetworów godziny pracy 7-15, 11-17 Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: pracodawca zapewnia szkolenie dla osób, które nie mają doświadczenia w branży
Praca na pełen etat

Zakład Mięsny WASĄG Spółka Jawna

Hedwiżyn, gm. Biłgoraj, Lubelskie
2 dni temu

4300 zł

 ...zakończenia pracy: 31.03.2025 Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: magazynier Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE Pracodawca pokrywa koszt...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Dwie zmiany
Tydzień

Elite Expeditions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Zwierzyniec, Lubelskie
23 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności związanych z rozbiorem mięsa z dziczyzny. Wykształcenie: zasadnicze branżowe Inne wymagania: [Umiejętność 1] : chęci do przyuczenia się do zawodu

3 dni temu