ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,średnie zawodowe,średnie zawodowe,zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Inne wymagania: Uprawnienia UDT wózek widłowy. Przeznaczone...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA

gm. Pilica, Śląskie
12 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Wszystkie czynności związane z działalnością magazynu: przyjmowanie, przechowywanie, kompletacja wysyłek na trasy dystrybucyjne i wydawanie asortymentów, materiałów i przedmiotów, sporządzanie dokumentacji. Praca na trzy zmiany w godzinach: 6-14, ...

Pilica, Śląskie
13 dni temu
Wszystkie czynności związane z działalnością magazynu: przyjmowanie, przechowywanie, kompletacja wysyłek na trasy dystrybucyjne i wydawanie asortymentów, materiałów i przedmiotów, sporządzanie dokumentacji. Praca na trzy zmiany w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6.
11 dni temu