4242 zł

Zakres obowiązków: Przygotowanie surowców do produkcji Produkcja oraz wypiek pieczywa Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Żaganiu

Zimna Brzeźnica, gm. Niegosławice, Lubuskie
1 dzień temu
Piekarz Miejsce pracy: Głogów Twój zakres obowiązków ~ Rzemieślnicza produkcja pieczywa. Nasze wymagania ~ Doświadczenie i chęć właściwego wykonania pracy.
Zasugerowane

PIEKARNIA - CUKIERNIA Ryszard WITCZAK

Głogów, Dolnośląskie
20 dni temu

8000 zł

Zakres obowiązków: produkcja wyrobów piekarniczych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Minimum miesiąc doświadczenia jako piekarz. Praca w godz.: 05:00-12:00 i 17:00-24:00
Praca na pełen etat

Piekarnia-Cukiernia Ryszard Witczak

2 dni temu
 ...Piekarz piecowy Miejsce pracy: Zimna Brzeźnica (pow. żagański) Twój zakres obowiązków ~ Praca związana z wypiekiem chleba oraz pozostałych produktów piekarniczych Nasze wymagania Doświadczenia w pracy jako piekarz piecowy Umiejętności obsługi pieców piekarniczych...
Zasugerowane
Umowa
Praca zmianowa

Piekarnia Zbigniew Matląg

13 dni temu