4666 zł

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości na terenie placówki oraz terenie zielonym. Drobne prace remontowe. Pełnienie dyżurów, zastępowanie innych pracowników, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat
Praca na dyżurze

Powiatowy Urząd Pracy Łodzi ul. Milionowa

Łódź
2 dni temu
Rekeep Polska, to firma otwarta na różnorodność. Poszukujemy pracowników, którzy dołączą do naszego zespołu na stanowisku PRACOWNIKA PRAC PORZĄDKOWYCH wewnątrz obiektu. Więcej informacji nt. warunków zatrudnienia uzyskasz dzwoniąc pod numer (***) ***-**** Miejsce: Łódź,...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Umowa

Rekeep Polska SA

Łódź
3 dni temu

22,4 - 27,7 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Pakowanie słodyczy, rozkład i wysyłka. Dla kobiet i mężczyzn miasto Łódź. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pisząc pod numer ***** *****
Zasugerowane

Dvisyt Sp Zo o

Łódź
10 dni temu