1790,3 zł

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, obsługa kasy z terminalem, układanie towaru, utrzymywanie porządku, metkowanie towaru, pomoc nabywcy w wyborze towaru, informowanie nabywcy o walorach towaru Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wykształcenie...
Praca na pełen etat
Umowa

Powiatowy Urząd Pracy Dąbrowie Tarnowskiej

Szczucin, Małopolskie
3 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,zasadnicze branżowe Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze-zawodowe. Praca od 8.00 do 16.00. Oferta w ramach umowy o zorganizowanie stażu (FP) Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych...
Zasugerowane
Umowa

Centralna Baza Ofert Pracy

17 dni temu
Sprzedaż części samochodowych
Praca na pełen etat

Auto Części Józef Węc

Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie
24 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: • obsługa Klienta przy ladzie wędliny-sery • systematyczna kontrola właściwego ułożenia asortymentu w ladzie • odpowiedzialność za zapewnienie świeżości towaru oraz zachowanie norm jakościowych Wymagania: • książeczka...
Zasugerowane
Wypłata co tydzień
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie
Praca od zaraz
Praca zmianowa

FallWork

Bolesław, gm. Bolesław, Dąbrowski, Małopolskie
5 dni temu