4242 zł

Zakres obowiązków: sprzedaż części samochodowych, olei, akcesoriów przemysłowych, obsługa klienta, obsługa komputera Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe jako sprzedawca
Praca na pełen etat

Spółka cywilna JAN - POL Stankiewicz Jan Marzena Mateusz

Żuromin, Mazowieckie
15 dni temu
 ...czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe jako sprzedawca Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN...
Zasugerowane
Umowa o pracę

16 dni temu
SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:   Jest pełna pozytywnej energii Lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole Pasjonuje się modą OFERUJEMY: ~ Pracę w największej polskiej firmie modowej o międzynarodowym zasięgu ~25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP (Reserved, Cropp...
Zasugerowane

Lpp Spółka Akcyjna

12 dni temu