4357 zł

Zakres obowiązków: Dowóz towarów do sklepów firmowych oraz klientów firmy. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Płaca brutto plus godziny nocne plus premia uznaniowa za obecność 400,00 netto
Praca na pełen etat
Nocna zmiana

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "OZIMEK" K. OZIMEK, R. OZIMEK, ...

Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie
13 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości na terenie obiektu szkolnego.Wynagrodzenie 3750,00 brutto plus 20 % premii plus dodatek za wysługę lat.Praca na drugiej zmianie od godziny 13:00 do godziny 21:00. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Zespół Szkół nr 2 Stargard

20 dni temu

8000 - 10000 zł

 ...Nazywam się Karolina Majewska i jestem rekruterem Job Impulse. Zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą na którą rekrutuję. Poznaj szczegóły poniżej i jeszcze dziś zaaplikuj. Będę Twoim opiekunem na każdym etapie rekrutacji. Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących...
Zasugerowane
Praca stała
Własną działalnością
Umowa
Podróż służbowa

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

5 dni temu