Średnia wypłata: zł4300 /miesięczne

Więcej statystyk

4300 zł

Zakres obowiązków: Murowanie płotów z kamienia, wapienia i piaskowca. Praca na terenie powiatu zawierciańskiego i województwa śląskiego. Pracodawca zapewnia dowóz. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku...
Praca na pełen etat

Sebastian Furgacz Firma Kamieniarsko-Remontowa "SABEX"

Zawiercie, Śląskie
25 dni temu

4300 zł

Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Ignacego Paderewskiego 20/17, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zakres obowiązków: Murowanie płotów z kamienia, wapienia i piaskowca. Praca na terenie powiatu zawierciańskiego i województwa śląskiego. Pracodawca...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Jedna zmiana
Tydzień

Sebastian Furgacz Firma Kamieniarsko-Remontowa “SABEX”

25 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie...

Sebastian Furgacz Firma Kamieniarsko-Remontowa SABEX

28 dni temu