27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, rozkładanie towaru, dbanie o standardy sieci Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie
Zasugerowane

Emilia Gerwel

Olecko, Warmińsko-Mazurskie
11 dni temu

Zakres obowiązków: rozpakowanie dostaw towaru, metkowanie i wykładanie towaru na półki, sprawdzanie terminów przydatności do spożycia, obsługa klienta, kasy fiskalnej i terminala płatniczego (po trzech miesiącach możliwośc zatrudnienia na dłuższy okres na umowe o pracę...
Zasugerowane
Umowa

"AS" Bylak i Wspólnicy Spółka Jawna

23 dni temu
 ...doradców ubezpieczeniowych. Jeśli masz doświadczenie w branży ubezpieczeniowej - dołącz do liderów. Nie masz doświadczenia ale jesteś SPRZEDAWCĄ zrobimy z ciebie eksperta. Gwarantujemy samozatrudnienie,wysoki system wynagradzania nie ma górnej granicy wynagrodzenia, bogaty...
Zasugerowane
Własną działalnością
5 dni temu