Średnia wypłata: zł3600 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klientów sklepu, przyjmowanie towarów oraz rozkładanie na półkach, obsługa kasy fiskalnej Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY AGNES Agnieszka Osińska

Nowy Goniwilk, gm. Żelechów, Mazowieckie
miesiąc temu

4300 - 5300 zł

Zakres obowiązków: Sprawna i kulturalna obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towarów, przygotowanie towaru do sprzedaży. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, obsługa komputera, mile widziane doświadczenie
Praca na pełen etat

"GULIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wandów, gm. Wola Mysłowska, Lubelskie
2 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0262 Obowiązki: Sprawna i kulturalna obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towarów, przygotowanie towaru do sprzedaży. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ obsługa komputera Wykształcenie: ~ zasadnicze ...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

1 dzień temu