Średnia wypłata: zł4432 /miesięczne

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

 ...Kasjer - Sprzedawca Miejsce pracy: Tomaszowice-Kolonia Twój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży Obsługa stanowiska kasowego Dbanie o prawidłową ekspozycję oraz jakość produktów Utrzymanie porządku w sklepie Nasze wymagania...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca zmianowa

Stokrotka Sp. z o.o.

Tomaszowice-Kolonia, gm. Jastków, Lubelskie
8 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta na sklepie, wykładanie towaru. Sprawdzanie terminu ważności, sprzedaż artykułów. Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100
Zasugerowane

Lubelski Handel sp z o.o.

Strzelce, gm. Nałęczów, Lubelskie
6 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: obsłuka kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru Wykształcenie: podstawowe Sprzedawca* Zawód: Sprzedawca*
Zasugerowane

KIGALI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bełżyce, Lubelskie
5 dni temu

Zakres obowiązków: Obsługa klienta,kasy fiskalnej i terminala; kontrola terminów produktów spożywczych; wykładanie towarów. Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane

GOLDEN SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kozubszczyzna, gm. Konopnica, Lubelskie
13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1183 Obowiązki: Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta na sklepie, wykładanie towaru. Sprawdzanie terminu ważności, sprzedaż artykułów. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

Centralna Baza Ofert Pracy

6 dni temu