Numer oferty: StPr/24/0435 Obowiązki: przyjmowanie i wydawanie posiłków Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Miejsce pracy: Władysława IV 1 D, 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Darłowo, Zachodniopomorskie
2 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: zapewnienie wysokiej jakości obsługi kelnerskiej, barmańskiej przestrzeganie przepisów i obowiązujących procedur utrzymanie czystości stanowiska pracy Wymagania: komunikatywność i orientacja na klienta nienaganna prezencja i wysoka...
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie

PANORAMA MORSKA HARATYK LESZEK

Jarosławiec, gm. Postomino, Zachodniopomorskie
1 dzień temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: przyjmowanie i wydawanie posiłków Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane

DONER KEBAP " SIDE-ALANYA" ÖMER DEMIR

2 dni temu