Średnia wypłata: zł2500 /miesięczne

Więcej statystyk

27,7 zł / stawka godzinowa

Miejsce pracy: Długie 66-500 Data zatrudnienia: od 2024-05-08 do 2024-08-31 Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE Zapewnienie wyżywienie: NIE Pracodawca pokrywa koszt wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowanie: NIE Pracodawca...
Zasugerowane
Długie, gm. Strzelce Krajeńskie, Lubuskie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów na stacji paliw. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Doświadczenie mile widziane.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Strzelcach Krajeńskich

Strzelce Krajeńskie, Lubuskie
4 dni temu
Dołącz do naszego zespołu. Nasza firma to 30 letnie doświadczenie poparte licznymi referencjami. Dostarczamy naszym klientom wyspecjalizowane rozwiązania dla przemysłu oparte na chemii technicznej. CT-CARD to przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów. Zapoznaj...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na pełen etat
Umowa

CT-CARD SP. Z O.O.

13 dni temu