Zakres obowiązków: Praca na budowach Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, Wymagania pożądane: Wykształcenie: podstawowe, Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Jak dostarczyć dokumenty: Preferowane formy kontaktu: osobiście...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

USŁUGI OGÓLNO-BUDOWLANE I TRANSPORTOWE DARIUSZ DROPIŃSKI

Zagórów, Wielkopolskie
3 dni temu
Praca na budowach
8 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Praca na budowach Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122

5 dni temu
 ...świadczymy naszym Klientom - Pracodawcom usługę w ramach, której mają możliwość zlecić nam proces Rekrutacji na stanowisko, którego aktualnie poszukują do swojej organizacji. Realizując taki projekt, działamy jako agencja doradztwa personalnego(numer 12252)....
Zasugerowane
Umowa

Rekrutacja 360 - Pracuj.pl

Tartak, gm. Grodziec, Wielkopolskie
23 dni temu