350 - 370 zł / dziennie

Bądź jednym z pierwszych
Do naszej prężnie rozwijającej się firmy w branży gastronomicznej, poszukujemy kierowcy C+E. Praca pięć dni w tygodniu, dwa dni wolnego. Codziennie powrót do domu. Możliwość pracy dodatkowej, jako skoczek ilość dni pracy w miesiącu do ustalenia z przełożonym (gwarantowane...
Zasugerowane
Wynagrodzenie codziennie
Praca na skoczka
Codzienne powroty do domu
Umowa
Praca fizyczna
Tydzień

Natalia

gm. Rumia, Pomorskie
4 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdu typ plandeka po całym kraju. Praca od poniedziałku do piątku. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: - Staż pracy: min. 3 miesiące - Kod 95, karta kierowcy
Praca na pełen etat
Praca w dni powszednie

RADI-TRANSPORT Radosław Słomiński

Rumia, Pomorskie
12 dni temu
 ...Podpisywanie umów online z możliwością pobrania i wydrukowania dowolnej umowy Zniżki na ubezpieczenie OC/AC. Dla wszystkich kurierów i kierowców Flow Apps. Lojalne, szybkie i profesjonalne wsparcie kurierów i kierowców poprzez infolinię, e-mail, Messenger, Telegram,...
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie
Własną działalnością
Praca od zaraz
Umowa
Elastyczny czas pracy

FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 dni temu