4242 zł

Zakres obowiązków: Rozwożenie ciasta, wypełnianie dowodów dostawy, dbanue o samochód (mycie) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Wołominie

Trojany, gm. Dąbrówka, Mazowieckie
4 dni temu
Kierowanie pojazdem ciężarowym, dbanie o sprzęt, załadunek, rozładunek, zabezpieczenie przewożonego towaru.
Praca na pełen etat

ARKA BUD SP. Z O.O.

gm. Dąbrówka, Mazowieckie
7 dni temu
Transport zboża.
Praca na pełen etat

Megatrans Tomasz Smoliński

miesiąc temu
 ...systemie zmianowym doświadczenia w firmach kurierskich, spedycyjnych lub logistycznych  doświadczenia w zarządzaniu kurierami/kierowcami - mile widziane bardzo dobrych umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu nastawienia na...
Zasugerowane
Podwykonawca
Umowa
Praca zmianowa

InPost

8 godzin temuNowa