5200 - 8200 zł

Opis stanowiska ~Obsługa frezarek lub tokarki CNC ~Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją ~Kontrola jakości wykonywanych detali ~Dbanie o czystość stanowiska pracy Wymagania: ~Doświadczenie na podobnym stanowisku ~Znajomość obsługi frezarek , rysunku technicznego...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Praca zmianowa

4900 zł

Zakres obowiązków: obsluga obrabiarki CNC Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane szkolenie CNC lub doświadczenie w zawodzie
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kozienicach

Żelazna Nowa, gm. Magnuszew, Mazowieckie
9 dni temu
Zastępca Kierownika Sklepu Miejsce pracy: Magnuszew (pow. kozienicki) Twój zakres obowiązków Współpraca z zespołem – organizowanie pracy i motywowanie pracowników Zamawianie towarów i zapewnienie ich dostępności dla klienta Zapewnianie profesjonalnej obsługi...
Zasugerowane
Praca stała

Stokrotka Sp. z o.o.

Magnuszew, gm. Magnuszew, Mazowieckie
29 dni temu
Twój zakres obowiązków Współpraca z zespołem – organizowanie pracy i motywowanie pracowników Zamawianie towarów i zapewnienie ich dostępności dla klienta Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów Realizacja wyznaczonych celów Praca na sali sprzedaży oraz...

16 dni temu