Numer oferty: StPr/24/0251 Obowiązki: obsługa samochodu asenizacyjnego Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Komunikatywność Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ uprawnienia do prowadzenia...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Kolczyn, gm. Józefów nad Wisłą, Lubelskie
12 godziny temu

4400 zł

Zakres obowiązków: obsługa samochodu asenizacyjnego Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: uprawnienia do prowadzenia cysterny, mile widziane doświadczenie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|121
Praca na pełen etat

Dariusz Kotowski KAWER

10 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Przewóz materiałów budowlanych, spożywczych, konstrukcji stalowych do odbiorców na terenie Polski. Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Lublinie

Niezdów, gm. Opole Lubelskie, Lubelskie
21 dni temu
 ...połączenie optymalnej wytrzymałości, sprawdzonych rozwiązań technicznych oraz ładny wygląd naszych wyrobów jest szerokie grono zadowolonych kontrahentów zarówno w Polsce jak i w krajach Europy Zachodniej takich jak Dania, Szwecja, Francja, Belgia, Holandia czy Szwajcaria....
Zasugerowane
Umowa

"SAMET" sp. z o.o.

Opole Lubelskie, Lubelskie
12 dni temu