Średnia wypłata: zł12 452 /miesięczne

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 4 oferty pracy

rozwiezienie towaru, rozliczenie się z gotówki, praca na terenie Dolnego Śląska
Zasugerowane
Gotówka
Praca na pełen etat
Świdnica, Dolnośląskie
16 dni temu

5700 zł

Zakres obowiązków: rozwiezienie towaru, rozliczenie się z gotówki, praca na terenie Dolnego Śląska Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: prawo jazdy kat.B, mile widziane doświadczenie zawodowe, niekaralność, uczciwość, lojalność Umiejętności...
Zasugerowane
Gotówka
Praca na pełen etat

AR-POL PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ARKADIUSZ BZDUŁA

Świdnica, Dolnośląskie
4 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Transport materiałów budowlanych na teren budowy Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych "BUDREM" Sp. z o....

Łagoszów Wielki, gm. Radwanice, Dolnośląskie
11 dni temu
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Mechaniczna 3A, 59-160 Radwanice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: Wymiana opon, montaż, demontaż kół Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Jedna zmiana
Tydzień

Firma Handlowo – UsÅ‚ugowa Ewa Poźniak

gm. Radwanice, Dolnośląskie
3 dni temu