2150 zł

Zakres obowiązków: przewóz osób, dbanie o powierzone mienie, inne prace zlecone przez przełożonego Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: wymagany kurs przewozu osób Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|125
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Zespół Szkół Nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim

Bielsk Podlaski, Podlaskie
1 dzień temu
przewóz materiałów sypkich i innych towarów
Praca na pełen etat

PPHU ALKAZ Kazimierz Jabłoński

gm. Boćki, Podlaskie
29 dni temu

2150 zł

Zakres obowiązków: prowadzenie szkolnego gospodarstwa rolnego, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|129

14,15 - 15 € / stawka godzinowa

Praca w Niemczech! ARWA Personaldienstleistungen GmbH oznacza: A - Atrakcyjny pracodawca. R - traktowanie z szacunkiem. W - Pracownicy o silnej woli. A - Doskonała obsługa. Praca w Niemczech! Miejsce pracy znajduje się w:Potsdam Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub ...
Praca na pełen etat
Praca tymczasowa

ARWA Personaldienstleistungen GmbH

gm. Orla, Podlaskie
13 dni temu
 ...~utrzymanie czystości powierzonego sprzętu (samochód, wózek) i miejsca załadunku; ~pilnowanie terminów odczytów i ważności kart kierowcy, tacho, badań technicznych; ~trasy Polska i Litwa; Wymagania: ~Kierowca kat C+E z uprawnieniami HDS; ~minimum roczne doświadczenie...
Zasugerowane
Gotówka
Podróż służbowa
Umowa
Praca fizyczna
Praca w dni powszednie

Hanbud

2 miesięcy temu