Numer oferty: StPr/24/0131 Obowiązki: wykonywanie usług transportowych, nadzorowanie załadunku, rozmieszczenia i przewożenia towarów , utrzymanie pojazdu w czystości Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. C Wykształcenie...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Szepietowo, Podlaskie
28 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie usług transportowych, nadzorowanie załadunku, rozmieszczenia i przewożenia towarów , utrzymanie pojazdu w czystości Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|121
Praca na pełen etat

UNIMEX Paryska spółka jawna

miesiąc temu
 ...komunikacyjne Zdolność nawiązywania pozytywnych długotrwałych relacji Umiejętność samodzielnej efektywnej organizacji pracy Znajomość branży rolnej Prawo jazdy kat. B Dodatkowe atuty: wykształcenie kierunek rolniczy lub pokrewny, znajomość MS Office lub Open...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa
Elastyczny czas pracy

ROLPOL Ołdakowscy Sp. j.

16 dni temu