Praca Kierowca Nowomiejski, Warmińsko-Mazurskie

1-5 z 5 wyników

AGENCJA TURYSTYCZNO TRANSPORTOWA JUNIOR AGNIESZKA WRÓBLEWSKA  -  Nowe Miasto Lubawskie, Warmińsko-Mazurskie 2000 zł
Zakres obowiązków zgodnie ze stanowiskiem
2 dni temu
Boleszyn, gm. Grodziczno, Warmińsko-Mazurskie
Firma GALBET Sp. z o.o. z siedzibą w Boleszynie poszukuje pracowników na stanowisko: kierowca samochodu ciężarowego, kat. C+E OFERUJEMY: - atrakcyjne warunki zatrudnienia, - elastyczne godziny pracy, - pracę od zaraz, - trasy do 100 km. od siedziby firmy. WYMAGANIA...
23 godziny temu
Mroczno, gm. Grodziczno, Warmińsko-Mazurskie
Zatrudnię kierowcę kat.B w transporcie międzynarodowym. Wyjazd 2 lub 3 tygodniowe, do ustalenia. Mile widziane doświadczenie.
5 dni temu
Nowe Miasto Lubawskie, Warmińsko-Mazurskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: Przygotowanie, załadunek i rozładunek u Klienta Utrzymanie czystości i dbałość o stan techniczny samochodów firmowych Przyjmowanie zwrotów i reklamacji Rozładunek i przyjęci/kontrola jakościowa i ilościowa...
11 dni temu
AGENCJA TURYSTYCZNO TRANSPORTOWA JUNIOR AGNIESZKA WRÓBLEWSKA  -  Nowe Miasto Lubawskie, Warmińsko-Mazurskie
kierowca autobusu Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: D
miesiąc temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance