4242 zł

Zakres obowiązków: Kierowanie samochodem typu bus, dostarczanie przesyłek kurierskich. Praca w godzinach 6.00-14.00 Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Celina Lachnik "CIK"

Niewodniki, gm. Dąbrowa, Opolskie
7 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0318 Obowiązki: Kierowanie samochodem typu bus, dostarczanie przesyłek kurierskich. Praca w godzinach 6.00-14.00 Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. B Wykształcenie: ~ brak lub niepełne...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Rozwózka nasienia rozpłodników w ramach ustalonych harmonogramów zaopatrzenia punktów unasieniania zwierząt, przyjmowanie zamówień na nasienie rozpłodników, druki i sprzęt inseminacyjny, doraźna sprzedaż nasienia rozpłodników odbiorcom indywidualnym...

MAŁOPOLSKIE CENTRUM BIOTECHNIKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIE...

Karczów, gm. Dąbrowa, Opolskie
21 dni temu