Średnia wypłata: zł6413 /miesięczne

Więcej statystyk

4300 zł

 ...ramach posiadanych uprawnień PRACA: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: jakiekolwiek doświadczenie w zawodzie kierowcy samochodu ciężarowego Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|121
Praca na pełen etat
Praca w dni powszednie

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZI...

Dźwierzuty, gm. Dźwierzuty, Warmińsko-Mazurskie
3 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0288 Obowiązki: przewożenie wyrobów gotowych na wyznaczone pola odkładcze, przewożenie materiałów potrzebnych do produkcji, owijanie folią "strecz" palet z gotowym produktem, wykonywanie poleceń przełożonego PRACA: poniedziałek-piątek...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca
Weekendowy system

Centralna Baza Ofert Pracy

Korpele, gm. Szczytno, Warmińsko-Mazurskie
1 dzień temu

6000 zł

Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem Praca od poniedziałku do piątku na terenie Polski Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Niezbędne: karta kierowcy oraz doświadczenie min. 3 m-ce jako kierowca Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122

TUR-TRANS JACEK TUROWSKI

Szczytno, Warmińsko-Mazurskie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: przewozy krajowe Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Praca na pełen etat

AGRO-GÓRSKI

23 dni temu