Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Kierowca gm. Kartuzy, Pomorskie

1-4 z 4 wyników

Klient infoPraca.pl  -  Kartuzy, Pomorskie
Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów na terenie całego kraju oraz dostarczanie towaru. Wymagania: znajomość obsługi komputera (MS Office) prawo...
5 dni temu
Kartuzy, Pomorskie
Firma dystrybucyjna AGD poszukuje osoby do pracy na stanowisku Przedstawiciel/Kierowca. Do obowiązków Przedstawicieli należeć będzie realizacja zamówień klientów firmy. Realizacja zamówienia polega na dowiezieniu klientowi pod wskazany adres towaru, instruktaż obsługi...
1 dzień temu
Branża / kategoria Sprzedaż - przedstawiciel handlowy Rodzaj umowy Umowa o pracę Wymiar pracy Cały etat
13 dni temu
Kiełpino, gm. Kartuzy, Pomorskie
Zatrudnię od zaraz kierowce z kat. C+E z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym- wymagana: karta kierowcy, orzeczenie psychologiczne i lekarskie, świadectwo kwalifikacji. Oferuje pracę w międzynarodowym transporcie ponadgabarytowym, elastyczny system pracy, dobre...
12 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance