Praca Kierowca gm. Szczekociny, Śląskie

1-9 z 9 wyników

Szczekociny, Śląskie
Zatrudnię kierowcę C+E do jazdy cementonaczepą mile widziane osoby z doświadczeniem, parkowanie samochodu w gestii kierowcy pod domem , siedziba firmy Małogoszcz .
5 dni temu
Firma Handlowo - Usługowa "ZAWADA" Zbigniew Zaława  -  Szczekociny, Śląskie 6000 zł
Zakres obowiązków Transport ciężarowy na terenie UE.
14 dni temu
Poszukujemy kierowcy kat. C+E na autotransportery w transporcie międzynarodowym (Europa). Wymagania: prawo jazdy kategorii C+E, aktualna karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji i badania psychotechniczne, zaangażowanie, dyspozycyjność, • mile widziane: doświadczenie...
3 dni temu
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY Oferujemy: System pracy pojedynczych obsadach Zatrudnienie w ramach umowy o pracę + diety Terminowe wynagrodzenie do 10-go każdego miesiąca Nowoczesny tabor EURO 5 euro 6 Wymagamy: Prawo...
11 dni temu
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "LILI" MICHAŁ DRZAZGA  -  Starzyny, gm. Szczekociny, Śląskie 2100 zł
Zakres obowiązków przewóz towarów na terenie Polski i krajów UE Inne wymagania wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, prawo jazdy kat C+E, karta kierowcy do tachografu, komunikatywna znajomość j. angielskiego
3 dni temu
POLL-NUSSBAUMER  -  Chałupki, gm. Szczekociny, Śląskie
kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
15 dni temu
POLL-NUSSBAUMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  -  Chałupki, gm. Szczekociny, Śląskie 2100 zł
Zakres obowiązków Praca w charakterze kierowcy samochodu ciężarowego w transporcie krajowym i międzynarodowym.Wymagania: prawo jazdy kat. "C+E", kurs na przewóz rzeczy, mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
13 dni temu
Przesiębiorstwo Handlowo-Usługowe CARSTAR  -  Szczekociny, Śląskie 2100 zł
Zakres obowiązków 1. Organizacja tygodnia pracy kierowców.2. Obsługa giełd transportowych.
6 dni temu
 ...6000 - 6500 zł Pełny ZUS. Wymagania: -Pozytywne nastawienie do pracy, -Wysoka kultura osobista, -Doświadczenie w zawodzie na stanowisku kierowcy, Mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego Tel. 663 - pokaż numer telefonu - Praca od zaraz
9 dni temu