5500 zł

Zakres obowiązków: zarządzanie zespołem, delegowanie zadań, obsługa klientów Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: BRAK (22.2024.MK)
Praca na pełen etat

HINZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ogorzeliny, gm. Chojnice, Pomorskie
1 dzień temu
Zakres obowiązków:• opracowywanie strategii działu zgodnie z celami organizacji, • identyfikacja nowych możliwości w dziedzinie robotyki i automatyki, • analiza trendów branżowych i proponowanie innowacyjnych rozwiązań, • koordynacja projektów związanych z wdrażaniem...
Zasugerowane
Umowa

.mdd sp. z o.o.

Sępólno Krajeńskie, Kujawsko-Pomorskie
2 miesięcy temu
 ...zdjęć, prostych grafik i krótkich wideo pod kątem umieszczania w naszych kanałach promocyjnych współpraca z innymi, szczególnie kierownikiem sprzedaży i przełożonym w zakresie marketingu analiza wyników marketingowych, wyciąganie trafnych wniosków i planowanie...
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie
Praca stała
Własną działalnością
Praca zdalna
Umowa
Elastyczny czas pracy

Niewczas Szkółka Sadzonek Truskawek

Wielowicz, gm. Sośno, Kujawsko-Pomorskie